O nas

SYPIALNIE, KTÓRE INSPIRUJĄ

Sypialnia odgrywa wyjątkową rolę w domu, będąc miejscem, gdzie odpoczywamy i wyciszamy się. W naszej ofercie znajdziesz dekoracyjne tekstylia, które poza ciepłem i komfortem, nadadzą przytulnego uroku każdemu wnętrzu.

RÓŻNORODNE ARANŻACJE DLA KAŻDEJ SYPIALNI

Hyggens to nieograniczony wybór dekoracyjnych tekstyliów do sypialni. Oferujemy Klientom możliwość samodzielnego doboru tkanin, pikowania, grubości i rozmiaru produktu. Skorzystaj z kreatora wzorów w sklepie lub przeglądaj gotowe projekty naszych stylistów.

TWORZONE RĘCZNIE Z PASJĄ

Dekorowanie sypialni to nasza pasja. To, co łączy cały zespół Hyggens to nasze dążenie do perfekcji, kreatywność i solidność w tworzeniu wysokiej jakości dekoracji dla Twojej sypialni. Nasze produkty są szyte ręcznie na indywidualne zamówienie, z dbałością o każdy detal.

ZAWSZE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze kolekcje zostały zaprojektowane tak, aby perfekcyjnie pasować do każdej koncepcji sypialni. Priorytetem dla nas jest jakość naszych tkanin. Wszystkie są produkowane w UE według najwyższych standardów.

MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG

Wysyłamy nasze produkty do krajów UE oraz USA. Wszystkie szyte są na indywidualne zamówienie w Polsce i dostarczane w ciągu 14 dni roboczych.